Współpraca z Urzędem ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych

W dniu 13 czerwca 2017 r. w siedzibie Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Warszawie podpisane zostało porozumienie o współpracy SKMP ONZ z Urzędem do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, a w szczególności o opłacaniu przez UdsKiOR składki członkowskiej naliczanej dla Polski za członkowstwo polskich związków i stowarzyszeń kombatanckich w Światowej Federacji Weteranów.

W imieniu UdsKiOR porozumienie podpisał Pan Jacek Polańczyk, dyrektor Gabinetu Szefa Urzędu, a w imieniu Stowarzyszenia gen. bryg. w st. spocz. dr Stanisław Woźniak prezes Zarządu Głównego SKMP ONZ. Po podpisaniu porozumienia przedstawiciel UdsKiOR złożył wszystkim członkom Stowarzyszenia życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ i Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa. Prezes Wożniak przekazał na ręce dyrektora Polańczyka najlepsze życzenia dla Pana Ministra Jana Józefa Kasprzyka oraz wszystkich pracowników Urzędu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.