Rozmowy z Ministrem Wziątkiem

Podczas długo oczekiwanego spotkania przedstawicieli Prezydium Zarządu Głównego Stowarzyszenia z Podsekretarzem Stanu w MON Stanisławem Wziątkiem przedstawiliśmy Panu Ministrowi Stowarzyszenie oraz problemy z jakimi się zmagamy w naszej działalności. Podczas rzeczowych i szczerych rozmów które przebiegały w serdecznej i miłej atmosferze mówiono o różnych aspektach nowelizacji ustawy o weteranach, sprawach kadrowych (awansów i odznaczeń) oraz innych problemach które doskwierają na co dzień weteranom.Podziękowaliśmy Panu Ministrowi za zmiany w rozporządzeniu rozwiązujące sprawę asyst honorowych na pogrzebach weteranów. Na ręce Pana Ministra złożyliśmy podziękowania dla szefów instytucji które na co dzień wspierają naszą działalność. Od pana Ministra usłyszeliśmy deklarację iż MON będzie wspierał naszą społeczną działalność którą bardzo wysoko ocenia.
Podczas rozmów Stowarzyszenie reprezentowali Prezes Kol. dr Stanisław Woźniak, wiceprezes Waldemar Wojtan i skarbnik Krzysztof Adamczyk.

Na pamiątkę wizyty Pan Minister otrzymał medal pamiątkowy 25. lat SKMP ONZ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.