Podziękowanie dla „RADIA OPOLE”

Członek Zarządu Głównego, prezes opolskiego Koła SKMP ONZ Kol. Edward Łakomy spotkał się z kierownictwem Radia Opole. W spotkaniu uczestniczyli: prezes zarządu Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Opolu „RADIO OPOLE” S.A. Paweł Frącz, redaktor naczelny Jan Karol Minkner, z-ca redaktora naczelnego Tomasz Bazan oraz koordynator wydawców Marek Świercz.
W krótkim wystąpieniu prezes opolskiego Koła 25 podziękował kierownictwu radia za dotychczasową życzliwość i zrozumienie dla środowiska weteranów oraz wspieranie społecznej działalności Stowarzyszenia. Kol. Łakomy podkreślił, iż wszyscy pracownicy radia zasługują na podziękowanie środowiska opolskich weteranów misji, a za szczególne zasługi Zarząd Koła postanowił uhonorować wyróżniającego się redaktora – Marka Świercza, który najczęściej współpracuje ze Stowarzyszeniem. Jako wyraz podziękowania wręczył redaktorowi Markowi Świerczowi medal pamiątkowym Koła nr 25 w Opolu. Prezes „Radia Opole” otrzymał dyplom uznania oraz album o udziale polskich żołnierzy w misjach pokojowych. Z tej okazji prezes Łakomy udzielił wywiadu opolskiemu radiu, informując o najważniejszych zadaniach Stowarzyszenia, m.in. o przygotowaniach do IV Krajowego Zjazdu Delegatów.
Regionalna Rozgłośnia Radia Opole od lat wspiera działalność Koła nr 25 SKMP ONZ. Kierownictwo radia i jego redaktorzy bardzo pozytywnie odnoszą się do naszych statutowych poczynań i chętnie w nich uczestniczą. Dotyczy to w szczególności obchodów „Dnia Weterana”, bardzo uroczyście obchodzonego od 2008 r. w Opolu. Także przy innych okazjach radio „użycza” nam swojej anteny do popularyzacji działalności Stowarzyszenia (wystaw okolicznościowych, spotkań z młodzieżą szkolną i studentami, uroczystości rocznicowych).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.