Międzynarodowe Zawody Strzeleckie

W dniu 13.06.2015 r. z okazji 100 rocznicy szarży pod Rokitną, w Bochni odbyły się Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Klubów Żołnierzy Rezerwy LOK, o puchar Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie. Do zawodów zaproszeni zostali również członkowie małopolskiego Koła Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w Krakowie oraz „misjonarze” z Ukrainy, Słowacji i rezerwiści z Niemiec. Małopolskie Koło Nr 33 reprezentowali koledzy Edward Potocki, Jan Krawiec i Józef Godawski, na czele reprezentacji z Ukrainy stał mer Borszczowa Iwan Baszniak a Słowacji kol. Ivan Lewiński.
Jak na „peacekeeperów” przystało nasze reprezentacje w konkurencji pistoletu i broni długiej strzelały pokojowo a przydzielone racje żywnościowe spożyli ze smakiem i w całości.
Wywalczone puchary i dyplomy, w imieniu Szefa WSzW wręczał Dyrektor Biura Małopolskiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju płk Marek Stasiak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.