Koło uczestników misji pokojowych – „Mieszkaniec” gazeta osiedlowa – Rembertów-Praga-Wawer nr 21/99

Rozproszeni po całym trafu kombatanci misji pokojowych ONZ i innych organizacji międzynarodowych pragną kultywować tradycje związane ze służbą na rzecz pokoju i bezpieczeństwa międzynarodowego oraz popularyzować idee i zadania misji pokojowych wśród polskiego społeczeństwa. Odczuwają również potrzebę integracji w celu podtrzymywania nawiązanych w trudnych i niebezpiecznych warunkach służby osobistych więzi i przyjaźni..” (preambuła ze statutu).

Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – zaprasza uczestników Misji Pokojowych ONZ oraz OBWE i UZE -5 listopada br. w godz. 16.00-19.00 i 16 listopada br. w godz. 14.00-17.00 na spotkania oraz na zebranie organizacyjne koła – 27 listopada br, o godz. 11.00, które odbędą się w Klubie Osiedlowym DWP nl. Brygady Pościgowej 6 A na Gocławiu.

Stowarzyszenie jest dobrowolną, demokratyczną i samorządową organizacją skupiającą w swoich szeregach obywateli polskich (nie pozbawionych praw politycznych), a także cudzoziemców zamieszkałych w Polsce i spełniających wymogi członkostwa. Celem Stowarzyszenia jest działalność na rzecz integracji środowiska i reprezentowanie. jego interesów, wobec władz państwowych, administracyjnych i samorządowych. Dla realizacji celów statutowych Stowarzyszenie ma nadzieję na owocną współpracę z resortami obrony, spraw zagranicznych, spraw wewnętrznych i administracji oraz Urzędem l ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, oraz międzynarodowych organizacji o podobnym charakterze. Siedzibą Stowarzyszenia jest Warszawa. Adres dla korespondencji, jest następujący: Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ uL Stefana Banacha 2, 02-097 Warszawa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Prasa o nas. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.