Wigilia w Urzędzie dzielnicy Praga-Południe

17 grudnia w siedzibie urzędu dzielnicy przy ul Grochowskiej 274 odbyło się spotkanie wigilijne pracowników urzędu dzielnicy z Zarządem oraz ludźmi reprezentującymi środowiska i organizacje, które kształtują i decydują o wizerunku Pragi-Południe. Na spotkanie przybyli kombatanci, żołnierze Armii Krajowej, przedstawiciele organizacji pozarządowych, licznych w dzielnicy spółdzielni mieszkaniowych, organizacji biznesowych, szkół wyższych, policji, straży miejskiej i straży pożarnej.
Przybył także szczególnie witany w tym gronie ks. Andrzej Kuflikowski, proboszcz parafii św. Ojca Pio. Jak zawsze na spotkanie stawił się Marek Borowski, senator praski. Obecni byli radni Rady Warszawy oraz radni reprezentujący Radę Dzielnicy. Spotkanie nie mogło by się odbyć bez harcerzy, zarówno z ZHP jak i ZHR. Druchny i druhowie z Hufca ZHP Praga-Południe, jak co roku przybyli ze Światełkiem Pokoju. Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ reprezentował wiceprezes praskiego Koła Kol. Waldemar Wojtan,
Były kolędy, opłatek i tradycyjne, smaczne jedzenie. Gospodarz spotkania, burmistrz Tomasz Kucharski (członek honorowy SKMP ONZ), zabierając głos podziękował przede wszystkim za tak liczne przybycie. Życzę Państwu, moim wszystkim współpracownikom radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i pełnego sukcesów, nowego 2016 roku.

Zdjęcia Renata Paprzycka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.