Spotkanie wigilijne w Dowództwie Operacyjnym Sił Zbrojnych

21 grudnia w Dowództwie Operacyjnym Sił Zbrojnych odbyło się spotkanie wigilijne.
Dowódca Operacyjny życzył wszystkim zgromadzonym wszelkiej pomyślności, spokoju i radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Złożył także życzenia dla żołnierzy w polskich kontyngentach, aby te święta upłynęły bezpiecznie i szczęśliwie, mimo rozłąki z rodzinami. Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych podkreślił, że w takie dni niezmiernie ważna jest pamięć o tych żołnierzach, którzy oddali swoje życie dla dobra ojczyzny oraz pomoc i solidarność z rodzinami poległych żołnierzy.


Minister Beata Oczkowicz podziękowała żołnierzom Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych za ich służbę na rzecz polskich kontyngentów wojskowych w Afganistanie, w Bośni i Hercegowinie oraz w Kosowie.
Na koniec uroczystości kadra Dowództwa Operacyjnego oraz zgromadzeni goście, wśród nich m.in. senator Bogdan Klich, poseł Jadwiga Zakrzewska oraz przedstawiciele obrządków różnych wyznań, tradycyjnie przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Na spotkaniu Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ reprezentował prezes Zarządu Głównego gen. bryg. w st. spocz. dr Stanisław F. Woźniak.


Opracowano na podstawie materiałów i zdjęć Wydziału Prasowego Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.