Spotkanie opłatkowe w Urzędzie Miejskim w Radomiu

W dniu 14.12.2012 r. Prezydent Miasta Radomia gościł w Urzędzie Miejskim przedstawicieli radomskich organizacji pozarządowych, na corocznym spotkaniu opłatkowym. Wśród wielu przybyłych gości nie zabrakło m.in. J.E. Biskupa Henryka Tomasika, przedstawicieli władz samorządowych, radnych rady miejskiej, a także pracowników Urzędu Miejskiego, na co dzień współpracujących z NGO. Była to okazja, by spędzić kilka chwil w tym Bożonarodzeniowym okresie, w gronie przyjaciół i współpracowników przy tradycyjnej wieczerzy.
Podczas uroczystego spotkania Pan Prezydent Andrzej Kosztowniak wraz Panią Wiceprezydent Anną Kwiecień wręczyli medale oraz okolicznościowe dyplomy zasłużonych dla miasta Radomia.
Spotkanie wigilijne było okazją do wspólnego kolędowania, złożenia sobie życzeń i przełamania się opłatkiem, był to czas spotkania przy wspólnym świątecznym stole oraz rozmów o sukcesach i planach na przyszłość.
Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ reprezentowali koledzy z radomskiego koła Wiesław Wabik i Stanisław Sujka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.