Finał konkursu plastycznego w Jarosławiu

W sali lustrzanej jarosławskiego Centrum Kultury i Promocji odbył się finał VIII edycji konkursu plastycznego pt. „Tradycje udziału żołnierzy polskich w misjach pokojowych 1953-2016”. Konkurs, który w tym roku patronatem honorowym objął Starosta jarosławski Tadeusz Chrzan i Burmistrz miasta Jarosławia Waldemar Paluch, został zorganizowany przez jarosławskie Koło Nr 3 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. W uroczystym zakończeniu konkursu uczestniczył członek Zarządu Powiatu Pan Mariusz Trojak i zastępca burmistrza Jarosławia Pan Dariusz Tracz.
Przybyłych na uroczystość gości, uczestników konkursu i opiekunów przywitał członek Zarządu Głównego SKMP ONZ, prezes jarosławskiego Koła Nr 3 Kol. Zbigniew Broś. W krótkim wystąpieniu wysoko ocenił prace uczniów, wysoki poziom konkursu podkreślali również w swoich wystąpieniach Mariusz Trojak i Dariusz Tracz. Nastąpił moment ogłoszenia wyników, pierwsze miejsce i puchar ufundowany przez Starostę Tadeusza Chrzana z rąk Mariusza Trojaka odebrała Barbara Lewandowska Szkoła Podstawowa Nr 7. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, które wręczali im Kol. Zbigniew Broś, Mariusz Trojak i Dariusz Tracz. Na zakończenie Kol. Broś raz jeszcze pogratulował zwycięzcom oraz podziękował Panu Staroście za ufundowanie pucharów dla uczestników konkursu a wszystkim uczestnikom za przygotowanie wspaniałych prac plastycznych. Pani Dorota Kostka ze szkoły podstawowej nr 11 w Jarosławiu podziękowała organizatorom i pogratulowała wspaniałego pomysłu i zainteresowania młodzieży udziałem żołnierzy w misjach. Uczestnicy wyrażali nadzieję, że za rok spotkają się na kolejnej IX już edycji Konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.