Wielkanocne spotkanie w Opolu

3 kwietnia 2015 r. w 10 Opolskiej Brygadzie Logistycznej odbyło się spotkanie wielkanocne, na które dowódca brygady płk Adama Słodczyka zaprosił przedstawicieli władz i samorządów województwa i miasta Opole. W spotkaniu m.in. uczestniczyli: marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła, wojewoda Ryszard Wilczyński, przewodniczący rady miasta Opola Marcin Ociepa oraz przedstawiciele jednostek wojskowych garnizonu opolskiego, związków i stowarzyszeń kombatanckich, straży pożarnej i policji. Zaproszonych gości oraz żołnierzy i pracowników brygady powitał dowódca brygady. W krótkim wystąpieniu podziękował kadrze i pracownikom za sumienne i wzorowe wykonywanie obowiązków. Złożył wszystkim życzenia spokojnych, wesołych świąt oraz pomyślności w dalszej służbie i pracy.
Podczas spotkania połączono się z Afganistanem gdzie żołnierze brygady służą w misji Resolute Support. Przesłano im życzenia świąteczne oraz szczęśliwego powrotu do domu po zakończonej służby. W dalszej części uroczystości po poświęceniu przez kapelana brygady świątecznego stołu zebrani składali sobie życzenia tradycyjnie dzieląc się jajkiem.
Na spotkaniu Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ reprezentował członek Zarządu Głównego SKMP ONZ, prezes opolskiego Koła nr 25 Kol. Edward Łakomy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.