Pożegnaliśmy Kolegę Marka Kłoczewskiego

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 kwietnia 2024 r. na warszawskim wojskowym cmentarzu na Powązkach pożegnaliśmy zmarłego członka Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ ppłk Marka Kłoczewskiego. W ostatniej drodze towarzyszyła mu pogrążona w smutku Rodzina i koledzy. Liczną grupę stanowili koledzy weterani z warszawskiego Koła nr 7 Stowarzyszenia ze Sztandarem SKMP ONZ, na czele z wiceprezesem Zarządu Głównego Kol. Waldemarem Wojtanem.

Msza święta żałobna odprawiona została o godz. 1400 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie (ul Markiewicza 1), po której nastąpiło odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Powązki Wojskowe do grobu rodzinnego.
Podczas uroczystości na cmentarzu prowadzonych zgodnie z ceremoniałem wojskowym, Kol. Marka pożegnał członek Zarządu Głównego, Prezes Koła nr 7 Kol. Ryszard Gardy, który podziękował Zmarłemu za wieloletnią społeczną działalność w Stowarzyszeniu. Ppłk Marek Kłoczewski, absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności, podczas 29 lat służby w Wojsku Polskim piastował wiele odpowiedzialnych stanowisk w Sztabie Generalnym oraz podległych jednostkach. Był uczestnikiem misji pokojowych ONZ UNTAC w Kambodży.

Marku zostaniesz na zawsze w naszej pamięci, jako przyjaciel, dobry kolega i aktywny działacz społeczny. Spoczywaj w pokoju Weteranie.

Łącząc się w żałobie i smutku, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Rodzinie Zmarłego składamy kondolencje i wyrazy szczerego współczucia.
Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.