Zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego w Starachowicach

W dniu 14 sierpnia 2021 roku, w godzinach od 9.00 do 18.00, odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego organizowane przez Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ we współpracy z Urzędem Miasta Starachowice przy honorowym patronacie Pana Marka Materka – Prezydenta miasta Starachowice.

Partnerem wydarzenia jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

Plan przebiegu obchodów:

Godzina 900 – Zbiórka uczestników/organizatorów spotkania ze Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koło nr 9 w Kielcach, rozwinięcie namiotu wystawienniczego z logo Stowarzyszenia wraz z ustawionym obok posterunkiem obserwacyjnym ONZ, wzorowanego na wspomnieniach uczestników misji ONZ na Bliskim Wschodzie wraz z wozem dowodzenia w barwach UN/

Godzina 1000 – 1800 Powitanie przybyłych gości, zwiedzanie stoiska na którym prezentowany będzie dorobek Stowarzyszenia oraz osiągnięcia Polaków na misjach pokojowych ONZ.

Godzina 1500 – 1900 Zawody strzeleckie służb mundurowych o puchar Prezesa Zarządu Koła nr 9 w Kielcach – Strzelnica ŚWIT w Starachowicach. W zawodach będą uczestniczyć drużyny utworzonych z weteranów misji pokojowych, żołnierzy 10.ŚBOT i CPdMZ w Kielcach, Policji i Straży Miejskiej w Starachowicach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.