Spotkanie z szefem Inspektoratu Wsparcia

W dniu 08 lipca br. wiceprezes Zarządu Głównego, prezes bydgoskiego koła nr 1 SKMP ONZ Kol. Ryszard Keller spotkał się z szefem Inspektoratu Wsparcia SZ gen. bryg. dr. Dariuszem Łukowskim. Podczas spotkania Kol. Keller poinformował szefa  Inspektoratu Wsparcia SZ o problemach weteranów i ich rodzin, celach działalności Stowarzyszenia oraz zrealizowanych i planowanych przedsięwzięciach koła SKMP ONZ w Bydgoszczy. Gen. Łukowski zapoznał prezesa Kellera z aktualnymi zadaniami stojącymi przed Inspektoratem.
Spotkanie, które przebiegło w rzeczowej serdecznej atmosferze było okazją do przekazania gen. Łukowskiemu podziękowania za dotychczasowe wsparcie naszej społecznej działalności i pomoc w realizacji celów ze strony Inspektoratu Wsparcie SZ. Na zakończenie spotkania Panowie wymienili się okolicznościowymi pamiątkami, oraz wstępnie ustalili termin kolejnego spotkania w miesiącu grudniu.

Spotkanie-z-gen-lukowskim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.