Weterani w Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

W dniu 21 lipca br. Centrum Szkolenia Logistyki im. Kazimierza I Odnowiciela w Grudziądzu odwiedziła delegacja Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ z wiceprezesem Zarządu Głównego, prezesem bydgoskiego koła nr 1 SKMP ONZ Kol. Ryszardem Kellerem.
Gości w murach Centrum przywitał jego komendant wz. ppłk Jarosław Kłos wraz z kadrą Centrum. Jednym z celów wizyty była próba wznowienia działalności koła nr 22 SKMP ONZ w Grudziądzu.
W trakcie spotkania weteranom przedstawiono strukturę organizacyjną, przeznaczenie, zadania oraz kierunki rozwoju Centrum. W dalszej części misjonarze wizytowali bazę szkoleniową służb technicznych w Cyklu Budowy i Eksploatacji, gdzie zaprezentowano im, m.in. pomoce dydaktyczne wykorzystywane w nauce budowy i eksploatacji pojazdów kołowych oraz gąsienicowych. Następnie zostali zapoznani z nowoczesnymi technikami kształcenia specjalistów logistyki.
Podczas spotkania prezes Keller poinformował Komendanta Centrum o problemach środowiska weteranów i ich rodzin, celach działalności Stowarzyszenia oraz zrealizowanych i planowanych przedsięwzięciach bydgoskiego koła SKMP ONZ. Wizyta była okazją do wręczenia legitymacji członkowskiej SKMP ONNZ i certyfikatu uczestnika misji pokojowych Panu podpułkownikowi Jarosławowi Kłosowi. Na zakończenie spotkania ppłk Kłos i Kol. Keller wymienili się okoliczności upominkami a delegacja SKMP ONZ dokonała wpisu w księdze pamiątkowej Centrum.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.