Żegnamy Kolegę Zbigniewa MATUSZCZAKA

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 września 2021 r. odszedł na wieczną wartę nasz Kolega st. chor. szt. w st. spocz. Zbigniew MATUSZCZAK, żołnierz zawodowy Wojska Polskiego, wieloletni członek warszawskiego Koła nr 16 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. W latach 1977/78 służył w misji pokojowej ONZ UNEF II w Egipcie. Ostatnio pełnił służę w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej. Aktywny i zaangażowany w działalność organizacyjną Stowarzyszenia, sprawował funkcję pełnomocnika Zarządu Koła. Wieloletni członek pocztu sztandarowego Stowarzyszenia. Odznaczony wieloma medalami resortowymi, organizacyjnym i okolicznościowymi oraz medalem W Służbie Pokoju.
W zmarłym tracimy dobrego Kolegę i Przyjaciela.


Msza Święta żałobna będzie odprawiona w dniu 22 września 2021 r. o godzinie 9.20 w Kościele św. Wincentego à Paulo (drewnianym) na Cmentarzu Bródnowskim ul. Św. Wincentego 83, po której doczesne szczątki zmarłego zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu.
Łącząc się w żałobie i smutku, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Rodzinie Zmarłego składamy kondolencje i wyrazy szczerego współczucia.
Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.