Żegnamy Kolegę Wojciecha Jagiełło

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 lutego 2021 r. odszedł na wieczną wartę nasz Kolega chor. w st. spocz. Wojciech JAGIEŁŁO, wieloletni członek oraz wiceprezes warszawskiego Koła nr 16 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ.
Zawodową służbę wojskową pełnił w jednostkach 1 Dywizji Zmechanizowanej WP w Legionowie, Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Łączności oraz w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. W 1975 r. pełnił służbę w misji pokojowej ONZ UNEF II w Egipcie. Zaangażowany w działalności społeczną aktywny członek Naszego stowarzyszenia. Odznaczony brązowym i srebrnym Krzyżem Zasługi oraz wieloma medalami i odznaczeniami tak resortowymi jak i organizacyjnymi.
W zmarłym tracimy dobrego Kolegę i Przyjaciela.
Msza żałobna odbędzie się w dniu 5 lutego 2021 r. o godz. 1400 w Kościele Garnizonowym św. Józefa Oblubieńca pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny w Legionowie przy ul. J. Piłsudskiego, po czym nastąpi odprowadzenie zwłok do grobu rodzinnego.

Łącząc się w żałobie i smutku, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – składamy kondolencje i wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie zmarłego.

Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.