Zapraszamy na nasze stoisko na MSPO w Kielcach

logo_MSPO_2XXI edycja MSPO odbędzie się w dniach 2 – 5 września br. w Kielcach. Honorowy Patronat nad Salonem MSPO objął Prezydent  RP Bronisław Komorowski. Międzynarodowy Salon Przemysłu  Obronnego to forum łączące potencjalnych klientów i dostawców, to miejsce prezentacji najnowocześniejszych technologii i produktów w zakresie uzbrojenia i techniki wojskowej, miejsce poznawania potrzeb i oczekiwań odbiorców, spotkań i rozmów, nawiązywania nowych kontaktów i podtrzymywania już istniejących dla przedstawicieli z krajów całego świata. W tym roku targom MSPO 2013 towarzyszyć będzie Wystawa Narodowa przemysłu obronnego Turcji. Targi są największym wydarzenia tego rodzaju w Europie centralnej i trzecią, co do wielkości militarną imprezą wystawienniczą na Starym Kontynencie, po Paryżu i Londynie. Zeszłoroczną edycję MSPO odwiedziło ponad 13.000 gości.
Po raz drugi na targach zaprezentuje się Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Szukajcie nas w Hali „G” w części wydzielonej dla organizacji działających na rzecz weteranów na stoisku promocyjnym MON.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.