Spotkanie w 9 Brygadzie Wsparcia Dowodzenia

W dniu 18 maja 2016 r. weteran przedstawiciel SKMP ONZ Kol. Waldemar Wojtan został zaproszony do wygłoszenia wykładu w 9 Brygadzie Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Białobrzegach. Wykład miał na celu zapoznanie uczestniczących z zajęciach żołnierzy i pracowników wojska z historią udziału Wojska Polskiego w misjach poza granicami państwa, oraz historią i działalnością Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ.
Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników, którzy po jego zakończeniu mieli okazję do zadania Kol. Wojtanowi wielu interesujących pytań, na które kol. wiceprezes starał się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Na zakończenie słuchacze podziękowali weteranowi gromkimi oklaskami a organizatorzy dyplomem. Bardzo dziękujemy Dowództwu Jednostki za zaproszenie i możliwość podzielenia się naszymi doświadczeniami z młodszymi kolegami w mundurach.

Zdjęcia Mariusz Sybilski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.