Pożegnaliśmy Kolegę Bogusław Ludwikowskiego

W dniu 17 lipca 2023 r. na cmentarzu Powązki Stare w Warszawie pożegnaliśmy zmarłego członka Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – Koło nr 16, byłego ambasadora, płk. Bogusława Ludwikowskiego. W ostatniej drodze towarzyszyła mu pogrążona w smutku Rodzina i koledzy. Liczną grupę stanowili koledzy weterani z warszawskich kół Stowarzyszenia ze Sztandarem SKMP ONZ, na czele z wiceprezesem Zarządu Głównego Kol. Waldemarem Wojtanem.

Msza święta żałobna odprawiona została o godz. 1300 w kościele Karola Boromeusza (ul. Powązkowska 14), po której nastąpiło odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Powązki Stare do grobu rodzinnego (kw. 21 – 2 – 31).
Na cmentarzu Bogusława pożegnali: wnuczek oraz Kol. dr hab. inż. Sławomir Jednoróg, który podziękował Zmarłemu za wieloletnią społeczną działalność w Stowarzyszeniu, za wielkie zaangażowanie i służenie innym swoim doświadczeniem i radą. Zostaniesz w naszej pamięci, jako aktywnym działacz. Za społeczną pracę w Stowarzyszeniu był odznaczony m.in. złotym medalem „Za zasługi dla SKMP ONZ’’. Grób ambasadora pokryły wieńce i wiązanki kwiatów.
Spoczywaj w pokoju Weteranie. Pozostaniesz w naszej pamięci.
Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.