Pomóżmy Naszemu Koledze!

Akcja pomocy Naszemu Koledze Grzegorzowi Sieradzkiemu, weteranowi misji w Libanie i Afganistanie, który po powrocie do kraju zapadł na ciężką chorobę i potrzebuje pomocy zatacza coraz szersze kręgi. W dniu 22 września br., wraz z ekipą TVN, odwiedziła Kol. Grzegorza w miejscu zamieszkania w m. Świecie delegacja członków bydgoskiego Koła nr 1 SKMP ONZ. Grzegorz Sieradzki potrzebuje Naszej pomocy. Żołnierz choruje na stwardnienie zanikowe boczne (SLA), atakujące i wyłączające kolejne grupy mięśni. Terapia, dająca szansę na wygraną z chorobą kosztuje około 60 tysięcy złotych. Wsparcia naszemu członkowi udzielają indywidualni darczyńcy, Fundacja Jurka Owsiaka. Zarząd Główny SKMP ONZ, Centrum Weterana. Na szczególne słowa podziękowania zasługuje Pan kpt. Andrzej Pindor z Wojskowej Komendy Transportu Szczecin, weteran z Afganistanu, Iraku i Czadu, który od lat wspiera weteranów znajdujących się w ciężkiej sytuacji. Okażmy weteranowi wsparcie! Nigdy nie pozostawiamy bez pomocy Naszych Kolegów! Liczy się czas oraz każda złotówka! Szczegóły na https://pomagam.pl/walkaweterana, https://twitter.com/walkaweterana
Emisja nagranego materiału przez TVN dnia 29.09.2015 r. w „Dzień Dobry TVN” godz. 9.00. Po ewentualnym uzyskaniu zgody od autorów programu – postaramy się o zamieszczenie jego treści na naszej stronie www.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.