Koncert Świąteczny i wigilia w Radomiu

W dniu 22 grudnia br. w klubie 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego odbył się koncert wigilijny, którego gospodarzem był dowódca 42. BLSz płk pil. dr Adam Ziółkowski. Widzowie wysłuchali wiązankę piosenek musicalowych oraz najpiękniejsze kolędy w wykonaniu Hanny Śleszyńskiej.
Po koncercie odbyło się garnizonowe spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyło dowództwo, kadra, żołnierze i pracownicy wojska 42 BLSz, przedstawiciele duchowieństwa, władz samorządowych, placówek oświatowych, instytucji i zakładów, służb mundurowych i jednostek wojskowych z Garnizonu Radom, a także weterani, seniorzy lotnictwa i wdowy po zmarłych żołnierzach.
Płk Adam Ziółkowski w krótkim okolicznościowym wystąpieniu życzył wszystkim zebranym dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Podkreślił, że ten szczególny czas to dobry początek dla realizacji wszelkich planów i zamierzeń. Błogosławieństwa na zbliżające się Święta udzielił kapelan jednostki ks. mjr Krzysztof Smoleń, który poświęcił świąteczny stół z wigilijnymi potrawami.
W miłej, nastrojowej atmosferze, uczestnicy spotkania połamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Stowarzyszenie reprezentowali członek Zarządu Głównego SKMP ONZ Kol. Edward Kowalewski i Kol. Wiesław Wabik z radomskiego Koła.

Foto: Monika Malarczyk, Edward Kowalewski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.