Trzeci dzień na kieleckich Targach

Kolejny pracowity dzień na stoisku Stowarzyszenia Kombatantów w Misji Pokojowych ONZ na XXIII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Poza odwiedzinami gości specjalnych, o których już pisaliśmy stoisko licznie odwiedzali kolejni weterani członkowie i sympatycy stowarzyszenia. W dniu dzisiejszym gościliśmy kolegów z Kielc i Łodzi z członkiem Zarządu Głównego SKMP ONZ Kol. Eugeniuszem Lipertem. Odwiedziła nas delegacja Związku Polskich Spadochroniarzy z prezesem oddziału warszawskiego Janem Gazarkiewiczem.
Miłym zaskoczeniem były odwiedziny radcy ministra Spraw Zagranicznych wielokrotnego uczestnika misji pokojowych Pana płk rez. Tadeusza Krzywdy, któremu wiceprezes ZG SKMP ONZ Waldemar Wojtan w imieniu prezesa Stowarzyszenia gen. bryg. w st. spocz. dr Stanisława Woźniaka wręczył medal okolicznościowy Stowarzyszenia. Gościliśmy również delegacje litewskich weteranów z Lietuvos Ginkluotuju Pajegu Asociacija (LGPA) z prezesem Stowarzyszenia Kostasem Mickeviciusem. Litewskich kolegów zapoznaliśmy z działalnością Stowarzyszenia i z zadowoleniem przyjęliśmy propozycję współpracy. W dniu dzisiejszym stoiska Stowarzyszenia obsługiwali Koledzy z kieleckiego Koła SKMP ONZ Piotr Rosolak i Ryszard Walczak.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.