26. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

W dniach 4 – 7 września 2018 r. w Kielcach, odbył się 26. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Wśród setek wystawców nie zabrakło i tym razem, Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Targi odwiedziło tysiące osób, a spośród nich kilkaset nasze stoisko, przygotowane przez kolegów z Koła nr 9 w Kielcach: Dariusza Stępnia, Ryszarda Walczaka, Mariusza Bieleckiego, Piotra Jagodzińskiego i Szymona Pomorskiego, którym bardzo dziękujemy.
Na stoisku Kolegów z Kielc w różnych dniach wspomagali: wiceprezes ZG SKMPONZ Kol. Waldemar Wojtan, sekretarz generalny ZG Andrzej Jędrzejewski, członkowie ZG koledzy Jerzy Kurowski, Eugeniusz Lipert i Edward Kowalewski oraz prezesi kół z różnych czasem odległych miast: Alicja Żołnierczyk, Leszek Tanaś, Grzegorz Muryn i Jerzy Ludwin. Na stoisku można było spotkać liczne grono członków Stowarzyszenia w większości w strojach organizacyjnych. Jak podkreślają gospodarze – takiej liczby odwiedzających stoisko członków SKMPONZ jeszcze nigdy nie było.
Targi, to wspaniała okazja nie tylko do kontaktów biznesowych, ale do spotkań oraz wymiany poglądów i opinii na tematy nam bliskie, dotyczące działalności Stowarzyszenia i otaczającego nas „świata zewnętrznego”. To możliwość prezentowania Stowarzyszenia jego zadań i celów, pozyskiwania sponsorów, czas odnawiania i umacniania przyjaźni oraz zawierania kontaktów z członkami innych organizacji pozarządowych.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do prezesa Targów Kielce Pana dr. Andrzeja Mochonia, członka zarządu Targów Kielce Pana Dariusza Michalaka i dyrektora projektu Pani Agnieszki Białek za nieodpłatne udostępnienie miejsca oraz bezinteresowną pomoc przy organizacji stoiska okazywaną naszemu Stowarzyszeniu. Dziękujemy za pomoc i współprace Paniom Anecie Pastuszka i Katarzynie Kocuba oraz Panu Marcinowi Musiał i jak zawsze niezastąpionej – Annie Salamon. Zawsze gorąco witamy na naszym stoisku członków honorowych SKMPONZ, w tym roku odwiedziły je Panie Jadwiga Zakrzewska i Matylda Lipert.
Wszystkim odwiedzającym – serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.