Żegnamy Kolegę Stanisława (Jurka) KLATTA

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 10 lipca 2022 r. odszedł na wieczną wartę nasz Kolega mjr w st. spocz. Stanisław KLATT, saper, żołnierz zawodowy Wojska Polskiego, wieloletni członek warszawskiego Koła nr 7 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. W roku 1978 służył w misji pokojowej ONZ UNEF II w Egipcie. Aktywny i zaangażowany w działalność organizacyjną Stowarzyszenia, wieloletni przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej SKMP ONZ. Odznaczony wieloma medalami resortowymi, organizacyjnym i okolicznościowymi oraz medalem W Służbie Pokoju.
W zmarłym tracimy dobrego Kolegę i Przyjaciela.

Msza żałobna odbędzie się w dniu 15 lipca o godz. 1000 w Kościele parafialnym św. Wincentego a Paulo w Otwocku przy ulicy Mikołaja Kopernika 1, po czym nastąpi odprowadzenie zwłok na pobliski cmentarz.
Łącząc się w żałobie i smutku, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – składamy kondolencje i wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie zmarłego.

Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.