Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Krakowskim Koła SKMP ONZ

17 listopada w krakowskim Kole Nr 33 odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Po powitaniu przybyłych, zaproszonych gości i honorowych członków Stowarzyszenia prezes Małopolskiego Koła SKMP ONZ wręczył listy gratulacyjne z okazji okrągłych rocznic urodzinowych członkom Koła, oraz medale Za Zasługi dla Stowarzyszenia kolegom Józefowi Wójcikowskiemu i Zbigniewowi Burnatowi.
Prowadzący zebranie kol. Mieczysław Lenartowicz odczytał skierowany do zebranych list prezesa Zarządu Głównego, gen. bryg. Stanisława Woźniaka. List, wyrażający pozytywną ocenę działalności i podziękowanie za aktywną pracę Małopolskiego Koła Stowarzyszenia w realizacji statutowych zadań, spotkał się z serdecznym przyjęciem zebranych. Głos zabrali zaproszeni goście, gratulując aktywnej i widocznej działalności członków naszego Koła na terenie woj. Małopolskiego a Przewodniczący Porozumienia Stowarzyszeń i Związków Służb Mundurowych woj. małopolskiego płk pil. Czesław Kurczyna, za aktywną pracę w okręgu tarnowskim wręczył honorowy medal Porozumienia kol. ppłk Józefowi Wójcikowskiemu.
Po przedstawieniu sprawozdania z pracy Zarządu Koła, kol. Edward Potocki wręczył dotychczasowym członkom władz koła małopolskiego listy z podziękowaniem za aktywną pracę w minionej kadencji oraz albumy.
Po dyskusji i wyborach ukonstytuował się nowy zarząd Koła Nr 33 SKMP ONZ w Krakowie, w którego skład wchodzą: prezes kol. Edward Potocki, wiceprezes kol. Andrzej Wyszkowski, skarbnik kol. Zdzisław Ostróżka oraz członkowie Teresa Gazda i Krystyna Barsznica. Na przewodniczącego komisji rewizyjnej wybrano kol. Zenona Jerzakowskiego a jej członkami są Marian Wlazło i Waldemar Zawiślak. Po przyjęciu uchwały zebranie sprawozdawczo-wyborcze zakończyło się tradycyjną wojskową grochówką.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.