Wizyta weteranów członków Stowarzyszenia w Busku

Zarząd Główny Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ w uznaniu zasług oraz serdecznego podziękowania za wieloletnią opiekę nad weteranami działań poza granicami państwa, przyznał Panu Dyrektorowi 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku Zdroju dr n. med. Bernardowi Soleckiemu medal „Za zasługi dla SKMP ONZ”.
W imieniu Prezesa ZG medal wraz z serdecznym podziękowaniem dla Pana Dyrektora wręczył członek ZG SKMP ONZ, prezes krakowskiego Koła Kol. Edward Potocki. Wręczając medal Kol. Potocki życzył Panu Doktorowi i wszystkim pracownikom szpitala w imieniu weteranów rozkwitu ponad pułap marzeń, stałego powiększania skarbca cudownych chwil i przeżyć, siły woli, odwagi, spokoju i ciepła wewnętrznego oraz serdeczności, z jaką spotykali się dotychczas leczeni w szpitalu weterani w tym członkowie Stowarzyszenia.
W 21 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w Busku – Zdroju, realizowana jest zasada kompleksowego leczenia uzdrowiskowego weteranów, która opiera się na zastosowaniu w jednym miejscu i czasie zabiegów balneologicznych, leczenia ruchem, bogatej gamy zabiegów fizykoterapeutycznych i masaży, a także diety i edukacji zdrowotnej połączonej z konsultacjami specjalistów psychologów. Skojarzone działania zabiegów oraz specyficzne właściwości mikroklimatu zapewniają szybki powrót do sprawności ruchowej i psychicznej.
W ceremonii wręczeniu medalu Panu Doktorowi uczestniczyli kol. Stanisław Mazurek oraz Mirosław Czerwiński z krakowskiego Koła SKMP ONZ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.