PROMOCJA DNIA WETERANA

Ruszyła akcja promocyjna Dnia Weterana.
Z ekranów telewizorów oraz w salach kinowych sieci HELIOS można usłyszeć i zobaczyć weteranów działań poza granicami państwa.  Krótkie, 45 sekundowe spoty przedstawiają najciekawsze wypowiedzi weteranów. Zrealizowane  w bardzo ciekawej konwencji nałożenia obrazu na sylwetkę weterana, przyciągają uwagę i zmuszają do przemyśleń.
Również lokalne stacje telewizyjne i radiowe rozpoczęły zapraszanie weteranów do swoich studiów. Część wywiadów dostępna jest na stronie www.dzień-wetwrana.pl.  Także ulice polskich miast, a szczególnie Wrocławia, pokrywają się licznymi plakatami i bilbordami z sylwetkami weteranów i znakiem przewodnim Kampanii Społecznej „29 MAJA DZIEŃ WETERANA – SZACUNEK I WSPARCIE”.
Ze szczególną formą promocji wystąpił Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław – Południe, na terenie której mieszka wielu weteranów. Około 500 plakatów zawieszonych zostanie w klatkach schodowych zarządzanych przez SM Wrocław – Południe. Zarząd Spółdzielni zamieścił także informację w Gazecie Południowej, która w nakładzie ok. 30.000 egzemplarzy dociera do wrocławian.
Wrocławscy weterani zachowają w swojej pamięci liczne dowody szacunku i wsparcia udzielane przez instytucje, urzędy i osoby prywatne.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy.

Wiceprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego
mł. chor.w st. spocz. Andrzej Korus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.