Pożyteczna akcja warszawskiego Koła nr 8

28 marca br. Koleżanka Maria SOSNOWSKA oraz Koledzy Edmund POSTOŁOWICZ i Tadeusz SĄSIADEK z Koła nr 8 Warszawa Bemowo odwiedzili członków Stowarzyszenia, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogli uczestniczyć w ostatnich zebraniach Koła.
Delegacja odwiedziła schorowanego, po czterech udarach, Kolegę Mariana SOKOŁA. Podczas spotkania przy kawie z jego małżonką Panią Alicją delegacja przekazała Koledze Marianowi pamiątkowy ryngraf oraz Akty Nadania Medali. Rozmawiano o formach i sposobach pomocy, jakiej należałoby udzielić Naszemu będącemu w bardzo trudnej sytuacji koledze.
Następnie delegacja udała się do Domu Opieki „Betania” w Stanisławowie koło Nowego Dworu Mazowieckiego na spotykanie z Kol. Włodzimierzem MACIEJEWSKIM.
Delegację powitał dyrektor placówki ks. mgr Andrzeja BOŁBOTA oraz „męża zaufania” Pani Raisa KWIATKOWSKA.
Trudno opisać radość z wizyty Kolegi Maciejewskiego, który już od wczesnych godzin rannych oczekując delegacji dzielił się tą radosną wiadomością ze swoimi współtowarzyszami z Domu Opieki.
Delegacja wręczyła Kol. Włodzimierzowi pamiątkowego ryngrafu oraz Akty Nadania Medali. Wspomnieniom przy smacznym cieście oraz kawie nie było końca. Na zakończenie wizyty delegacja wpisała się do Księgi Pamiątkowej Domu „Betania”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.