Płk dr inż. Andrzej Chachulski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 31.07.2020 r., w wieku 69 lat, odszedł na wieczną wartę nasz Kolega z Koła nr 47 SKMP ONZ w Rembertowie płk dr inż. Andrzej Chachulski. Uczestnik misji PKW Syria w 1977r.

Absolwent WAT. Zajmował wiele ważnych stanowisk w strukturach Wojska Polskiego. Był m.in. dyrektorem Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej. Wybrany został po raz kolejny do Rady Miejskiej Sulejówka. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i innymi odznaczeniami.

Msza Święta żałobna odbędzie się w dniu 04 sierpnia br. o godzinie 1200 w kościele parafialnym p.w. NMP w Sulejówku ul. Żeromskiego18, po zakończeniu, której nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny w tejże miejscowości.

Łącząc się w żałobie i smutku, w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ – składamy kondolencje i wyrazy najszczerszego współczucia Rodzinie zmarłego.

Cześć Jego Pamięci!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.