Życzenia Świąteczne

Drodzy Weterani Misji Pokojowych ONZ,

Mija kolejny rok działalności naszego Stowarzyszenia. Dzięki Państwa ogromnemu zaangażowaniu – realizowaliśmy, podobnie jak w latach ubiegłych, nasze cele statutowe.
W tym szczególnym dniu składam wszystkim Koleżankom i Kolegom serdeczne podziękowania za  Wasz wysiłek, inwencję oraz wymierne osiągnięcia.
Gorące podziękowania kieruję do Prezesów oraz członków Kół regionalnych za wzorową organizację oraz przeprowadzenie na wysokim poziomie przedsięwzięć wynikających z planu zamierzeń na 2016 rok.
Dziękuję Państwu za integrację naszego środowiska, zaangażowanie w organizację Dnia Weterana, za wychowawczo-patriotyczne spotkania z młodzieżą oraz promocję udziału Polski w misjach Pokojowych ONZ.
Szanowne Koleżanki i Koledzy, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżających się Nowego 2017 Roku życzę wszystkim członkom naszego Stowarzyszenia i Weteranom zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
                                                                                  W imieniu Zarządu Głównego, prezes

dr Stanisław WOŹNIAK
gen. bryg. w st. spocz.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.