veterani riunioni Integrazione in Wałcz,pl

7 Ottobre. odbyło się w Wałczu spotkanie integracyjne weteranów działań poza granicami państwa zorganizowane przez Zarząd Koła nr 49 Stowarzyszenia Kombatantów Misji pokojowych ONZ.
W spotkaniu uczestniczyli członkowie i sympatycy SKMP ONZ z kół w Koszalinie, Warszawie, Pile, Drawsku Pomorskim i Wałczu. Uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia skansenu fortyfikacyjnego „Cegielnia”, Centrale centro sportivo con un ponte sospeso spettacolare e il "Magic Hill,,pl,che tutti i partecipanti fece una grande impressione,,pl”, która na wszystkich uczestnikach zrobiła ogromne wrażenie.
Po wycieczce uczestnicy udali się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie odbyła się oficjalna część spotkania. Gości w Wałczu powitał prezes Koła nr 49 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Grzegorz Muryn oraz Burmistrz Miasta Wałcz

Pani Bogusława Towalewska, która opowiedziała gościom o mieście i jego walorach. W spotkaniu brali udział byli uczestnicy misji pokojowych, szkoleniowych i stabilizacyjnych od Egiptu (UNEFII) począwszy przez Kambodżę, Syrię, Libano, Bośnię, Kosovo, Irak do Afganistanu.
W trakcie wieczornego spotkania towarzyskiego uczestnicy dzielili się doświadczeniami i wspomnieniami z misji w służbie pokoju. Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Wałcz.

Questa voce è stata pubblicata in Notizie e contrassegnati , , . Contrassegna il permalink.

I commenti sono chiusi.