veteranos reunión de integración en Wałcz,pl

7 Octubre. odbyło się w Wałczu spotkanie integracyjne weteranów działań poza granicami państwa zorganizowane przez Zarząd Koła nr 49 Stowarzyszenia Kombatantów Misji pokojowych ONZ.
W spotkaniu uczestniczyli członkowie i sympatycy SKMP ONZ z kół w Koszalinie, Warszawie, Pile, Drawsko Pomorskie y Wałcz,,pl,Los participantes tuvieron la oportunidad de visitar la fortificación museo "Brickyard,,pl,Centro de Deportes central con un espectacular puente colgante y la "Colina Mágica,,pl,que todos los participantes hicieron una gran impresión,,pl. Uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia skansenu fortyfikacyjnego „Cegielnia”, Centralnego Ośrodka Sportu z przepięknym wiszącym mostem oraz „Magiczną Górkę”, która na wszystkich uczestnikach zrobiła ogromne wrażenie.
Po wycieczce uczestnicy udali się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie odbyła się oficjalna część spotkania. Gości w Wałczu powitał prezes Koła nr 49 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Grzegorz Muryn oraz Burmistrz Miasta Wałcz

Pani Bogusława Towalewska, która opowiedziała gościom o mieście i jego walorach. W spotkaniu brali udział byli uczestnicy misji pokojowych, szkoleniowych i stabilizacyjnych od Egiptu (UNEFII) począwszy przez Kambodżę, Syrię, Líbano, Bośnię, Kosovo, Irak do Afganistanu.
W trakcie wieczornego spotkania towarzyskiego uczestnicy dzielili się doświadczeniami i wspomnieniami z misji w służbie pokoju. Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Wałcz.

Esta entrada fue publicada en Noticias y etiquetado , , . Guarda el permalink.

Los comentarios están cerrados.