27. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

W dniu dzisiejszym w Kielcach rozpoczął się 27. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. W jego ramach prezentowane jest najnowsze uzbrojenie i sprzęt wojskowego z całego świata. Tegoroczne MSPO upływają pod znakiem Wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych. Partnerem Strategicznym targów jest Polska Grupa Zbrojeniowa. Wystawę objął Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który zapowiedział wizytę w pierwszym dniu targów.
Na targach prezentuje swoje wyroby przeszło 600 firm z ponad 30 стран в мире. Na stoiskach prezentowane są, m.in. śmigłowce, sprzęt pancerny i rakietowy, czy materiały wybuchowe. Firmy prezentują nowoczesną technikę łączności, sprzęt radioelektroniczny i optoelektroniczny, a także artykuły żywnościowe, mundury i materiały medyczne.
Tradycyjnie na targach nie zabrakło i tym razem, Миротворческие Ассоциация ветеранов Организации Объединенных Наций. Nasze stoisko nr 55 w hali B, przygotowali koledzy z Koła nr 9 в Кельце, którym bardzo dziękujemy.
Stoisko w pierwszym dniu targów obsługiwali Koleżanka i Koledzy z Radomia.
Ярмарка, to wspaniała okazja nie tylko do kontaktów biznesowych, ale do spotkań oraz wymiany poglądów i opinii na tematy nam bliskie, относительно деятельности Ассоциации и окружающего "внешнего мира",,pl,Это возможность представить Ассоциации свои задачи и цели.,,pl,приобретение спонсоров,,pl,время, чтобы возобновить и укрепить дружбу и установить контакты с членами других НПО,,pl,Особые слова благодарности Президенту Тырги Кельце д-р д-р,,pl,Анджей Мошон,,pl,член правления торговых ярмарок в Кельце г-н Дариуш Михалак и директор проекта г-жа Агнешка Белек за свободный доступ к месту и самоотверженную помощь в организации стенда, представленного нашей Ассоциации,,pl. To możliwość prezentowania Stowarzyszenia jego zadań i celów, pozyskiwania sponsorów, czas odnawiania i umacniania przyjaźni oraz zawierania kontaktów z członkami innych organizacji pozarządowych.

cof
cof
Эта запись была размещена в Новости и отмеченных , , , . Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии закрыты.