26. Exposition internationale de l'industrie de la défense

Sur 4 – 7 września 2018 r. à Kielce, odbył się 26. Exposition internationale de l'industrie de la défense. Wśród setek wystawców nie zabrakło i tym razem, Maintien de la paix Association des anciens combattants de l'Organisation des Nations Unies. Targi odwiedziło tysiące osób, a spośród nich kilkaset nasze stoisko, przygotowane przez kolegów z Koła nr 9 à Kielce: Dariusza Stępnia, Ryszarda Walczaka, Mariusza Bieleckiego, Piotra Jagodzińskiego i Szymona Pomorskiego, którym bardzo dziękujemy.
Na stoisku Kolegów z Kielc w różnych dniach wspomagali: wiceprezes ZG SKMPONZ Kol. Waldemar Wojtan, sekretarz generalny ZG Andrzej Jędrzejewski, członkowie ZG koledzy Jerzy Kurowski, Eugeniusz Lipert i Edward Kowalewski oraz prezesi kół z różnych czasem odległych miast: Alicja Żołnierczyk, Leszek Tanas,hu, Grzegorz Muryn i Jerzy Ludwin. Na stoisku można było spotkać liczne grono członków Stowarzyszenia w większości w strojach organizacyjnych. Jak podkreślają gospodarzetakiej liczby odwiedzających stoisko członków SKMPONZ jeszcze nigdy nie było.
Foire, to wspaniała okazja nie tylko do kontaktów biznesowych, ale do spotkań oraz wymiany poglądów i opinii na tematy nam bliskie, dotyczące działalności Stowarzyszenia i otaczającego nas „świata zewnętrznego”. To możliwość prezentowania Stowarzyszenia jego zadań i celów, pozyskiwania sponsorów, czas odnawiania i umacniania przyjaźni oraz zawierania kontaktów z członkami innych organizacji pozarządowych.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do prezesa Targów Kielce Pana dr. Andrzeja Mochonia, członka zarządu Targów Kielce Pana Dariusza Michalaka i dyrektora projektu Pani Agnieszki Białek za nieodpłatne udostępnienie miejsca oraz bezinteresowną pomoc przy organizacji stoiska okazywaną naszemu Stowarzyszeniu. Dziękujemy za pomoc i współprace Paniom Anecie Pastuszka i Katarzynie Kocuba oraz Panu Marcinowi Musiał i jak zawsze niezastąpionej – Annie Salamon. Zawsze gorąco witamy na naszym stoisku członków honorowych SKMPONZ, w tym roku odwiedziły je Panie Jadwiga Zakrzewska i Matylda Lipert.
Wszystkim odwiedzającymserdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Cette entrée a été publiée dans Nouvelles et marqué , , , , , , , . Bookmark l' permalien.

Les commentaires sont fermés.