26. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

On 4 – 7 September 2018,,pl,held,,pl,Among hundreds of exhibitors there were also this time,,pl,The fair was visited by thousands of people,,pl,and among them, several hundred of our stand,,pl,prepared by colleagues from Koło nr,,pl,Dariusz Stępnia,,pl,Ryszard Walczak,,pl,Mariusz Bielecki,,pl,Piotr Jagodziński and Szymon Pomorski,,pl,Thank you very much,,pl. w Kielce, odbył się 26. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Wśród setek wystawców nie zabrakło i tym razem, Peacekeeping Veterans Association of the United Nations. Targi odwiedziło tysiące osób, a spośród nich kilkaset nasze stoisko, przygotowane przez kolegów z Koła nr 9 w Kielce: Dariusza Stępnia, Ryszarda Walczaka, Mariusza Bieleckiego, Piotra Jagodzińskiego i Szymona Pomorskiego, którym bardzo dziękujemy.
Na stoisku Kolegów z Kielc w różnych dniach wspomagali: wiceprezes ZG SKMPONZ Kol. Waldemar Wojtan, sekretarz generalny ZG Andrzej Jędrzejewski, członkowie ZG koledzy Jerzy Kurowski, Eugeniusz Lipert i Edward Kowalewski oraz prezesi kół z różnych czasem odległych miast: Alicja Żołnierczyk,pl, Leszek Tanaś, Grzegorz Muryn i Jerzy Ludwin. Na stoisku można było spotkać liczne grono członków Stowarzyszenia w większości w strojach organizacyjnych. Jak podkreślają gospodarzetakiej liczby odwiedzających stoisko członków SKMPONZ jeszcze nigdy nie było.
Fair, to wspaniała okazja nie tylko do kontaktów biznesowych, ale do spotkań oraz wymiany poglądów i opinii na tematy nam bliskie, dotyczące działalności Stowarzyszenia i otaczającego nas „świata zewnętrznego”. To możliwość prezentowania Stowarzyszenia jego zadań i celów, pozyskiwania sponsorów, czas odnawiania i umacniania przyjaźni oraz zawierania kontaktów z członkami innych organizacji pozarządowych.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do prezesa Targów Kielce Pana dr. Andrzeja Mochonia, członka zarządu Targów Kielce Pana Dariusza Michalaka i dyrektora projektu Pani Agnieszki Białek za nieodpłatne udostępnienie miejsca oraz bezinteresowną pomoc przy organizacji stoiska okazywaną naszemu Stowarzyszeniu. Dziękujemy za pomoc i współprace Paniom Anecie Pastuszka i Katarzynie Kocuba oraz Panu Marcinowi Musiał i jak zawsze niezastąpionej – Annie Salamon. Zawsze gorąco witamy na naszym stoisku członków honorowych SKMPONZ, w tym roku odwiedziły je Panie Jadwiga Zakrzewska i Matylda Lipert.
Wszystkim odwiedzającymserdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

This entry was posted in News and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.